Нацполіція переходить від каральної до сервісної функції

353

На засіданні спільної колегії МВС та Мін’юсту України виступила з промовою Хатія Деканоїдзе, голова Нацполіції України.

«Ми завжди говоримо, що 2016 рік буде вирішальним у встановленні реформування Національної поліції України. Становлення поліції – це комплекс, який включає в себе очищення, в першу чергу упередження внутрішньої корупції, формування професійного штату, зміна типу мислення поліцейського, від каральних функцій до сервісних.

Національна поліція України має бути чесною, професійної та чистою від політики», — розповіла Хатія Деканоїдзе.

Також, вона пояснила, чому представників Міністерства внутрішніх справ реально дратує успіх поліцейської реформи — бо надто багато піару. Але поліція – це хребет внутрішньої безпеки країни.

«Про переатестацію. Нині нас критикують, що ми виганяємо професійних кадрів, але чим ви займалися 25 років?! Чому плекали таку систему? До кінця липня буде завершена повноцінна атестація по всій Україні. До 2017 року нові патрульні будуть по всій Україні», — повідомила голова Національної поліції.

Нагадаємо, вже завтра запускатимуться нові групи реагування у Львові, через тиждень у Харкові. Нині в 3 областях на службу вийде 240 патрулів, на яких будуть працювати близько 2000 поліцейських.