НАЗК не ефективне, окрім освоєння бюджету

Зверніть увагу на фото, єдине, що спадає на думку - відомий мем "Like a boss..."

277

І дійсно, Наталія Корчак це справжній «босс» Національного агенства з питань запобігання корупції, а «босс» займається тільки тим, що отримує гроші, не особливо докладаючи до цього яких-небудь зусиль. Про це свідчить її останній звіт у Раді, про це стало відомо також із зарплатних відомостей НАЗК.

Середня зарплата штатного працівника в Україні — 7114 грн ($260). Зарплата глави НАЗК Наталії Корчак за вересень — 211,9 тис. грн ($7800). Не дивлячись на високу оплату праці, агентство майже недієздатне, оточене скандалами, а ефективність перевірки декларацій нижче плінтуса. Більше того, жодної доведеної справи до кінця, повна відсутність кваліфікації пані Корчак та її підлеглих. Єдине в чому вони ефективні — знімати заробітну плату з банківської картки.

У серпні виповнився рік, як запрацювало НАЗК. Було подано більше 1,2 млн декларацій, але завершених перевірок і сотні не набереться. А ті, що перевірили, як на замовлення — стерильні. Жодної переданої справи до прокуратури чи НАБУ. Складається враження, що при виявленні будь-яких проблем у декларації очільниця НАЗК звертається до декларанта з питанням «оплати виправлення» і все… Непоганий бонус до і так не малої заробітної плати.

То за що така космічна зарплата? Чому так бездарно витрачаються гроші платників податків? — авжеж питання риторичні, тому що за такого політичного ладу, який функціонує сьогодні, навряд чи дієва структура НАЗК комусь може бути вигідною, окрім пересічного громадянина — платника податків, а його, як завжди, «забули спитати»…