Названа дата відставки Кабміну Яценюка

439

Тимошенко вважає, що сьогодні вкрай необхідно змусити уряд і парламент затвердити план-стратегію розвитку фермерства.

Верховна Рада України через три тижні намагатиметься відправити Кабінет міністрів Арсенія Яценюка у відставку. Таку заяву зробила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час 26-го з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України, який відбувся 24 лютого.

«Через три тижні (приблизно 15 березня. — ред.) Буде спроба відправити цей уряд у відставку. Розуміючи, що суспільство це уряд не потерпить, буде спроба призначити новий технічний уряд. І дуже ймовірно, що такий технічний уряд буде сформовано, і нашій фракції також висуватимуть умови для входження в нову коаліцію нового уряду.

Фракція не ввійде в нову коаліцію і не проголосує за нового прем’єра, поки наші вимоги не будуть втілені в життя: спочатку пакет фермерських законів, а потім — голосування за новий уряд», — розповіла Тимошенко.

Вона також запропонувала учасникам зборів в тісній співпраці з народними депутатами від «Батьківщини» невідкладно сформувати чіткі вимоги від союзу фермерів, які «Батьківщина» оголосить публічно.

Тимошенко вважає, що сьогодні вкрай необхідно змусити уряд і парламент затвердити план-стратегію розвитку фермерства.

«Країна, яка має найродючіші землі в світі, не має стратегії розвитку фермерства» — обурилася політик.