Названо ім`я першого віце-прем`єра України

500

В ході анонсованих кадрових чисток в Кабміні в лютому першим віце-прем’єром може стати перший заступник глави Адміністрації президента України Віталій Ковальчук від партії «Удар». Очікується, що він займатиметься в Уряді питаннями економічного блоку.

Співрозмовник видання із партії «Удар» заявив, що на посаду першого віце-прем’єра України розглядається кандидатура Віталія Ковальчука. Буцімто президент України Петро Порошенко вмовляє лідера партії «Удар» Віталія Кличка підтримати цю кандидатуру, незважаючи на те, що його відносини з Ковальчуком зіпсувалися.

Сам кандидат також також дуже хоче стати першим віце-прем’єром, стверджують інші джерела видання. Тим часом в Адміністрації президента підтвердили, що розглядають ймовірність призначення Ковальчука на цю посаду.

Передбачається, що політик при підтвердженні його призначення займатиметься куруванням економічного блоку в Уряді. Його можливе призначення в Адміністрації президента пояснили необхідністю спростити взаємодію між урядом і президентом.

Нагадаємо, голова українського парламенту Володимир Гройсман заявив, що коаліція у Верховній Раді обговорює питання зміни деяких міністрів в уряді Арсенія Яценюка.