Названо найбільш корумповане відомство в Україні

279

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт вважає найбільш корумпованою в Україні судову систему.

«Я багато говорив про боротьбу з корупцією і судову реформу. І тема, до якої я весь час повертаюся, що не йдеться про якісь конкретні відомства або особи. Йдеться про зміну відомств і моделі поведінки, гарантії уряду бути відповідальними перед людьми, звільнити значні ресурси, охоплені корупцією, які можуть бути інвестовані в економіку України», — сказав Пайетт.

З його слів, якщо замість того, щоб осідати в кишенях корупціонерів, ці ресурси будуть використані, щоб розпалити розвиток і процвітання, стан досягне значних успіхів.

«Корупція вбиває. Вона вбиває продуктивність і пригнічує натхнення. Ідеї губляться в її тіні. Інновації та підприємництво гальмуються через хабарництво, закулісні домовленості й залякування. Ці старі методи не гідні сучасної України», — додав посол.

На думку Пайєтта, найкращий спосіб боротьби з корупцією для тих, хто краде в українського народу, щоб такі випадки були розслідувані, оприлюднені, і якщо вина доведена — винні мають бути засуджені і понести покарання.

«Ви довели, що відомства і люди можуть мінятися — Патрульна поліція показує це. Тепер виклик у тому, щоб застосувати цей сміливий підхід до інших правових інститутів, особливо генеральної прокуратури», — зазначив він.

Як повідомляли Українські новини, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт впевнений у здатності нинішнього Кабінету Міністрів продовжувати реформи.