Названо найбільш корумпований орган в Україні

325

Фіскальна служба України — найбільш корумпований орган у країні.

Про це в інтерв’ю Українським новинамзаявив виконавчий директор Transparency International в Україні Ярослав Юрчишин. «Я думаю, що Фіскальна служба і митниця — через величезний вплив на бізнес. Бізнес — це ресурси і відповідно можливість впливати на позицію», — повідомив Юрчишин. Він зазначив, що на рівень корупції найбільш впливають суди. «Зі 176 країн ми на 131-му місці в рейтингу сприйняття корупції. Нам потрібно істотно перевантажити ставлення суспільства, держави і бізнесу», — сказав він.

За словами Юрчишина, якщо у 2013 році лідером корупційних відносин з громадянами була ДАІ (Державтоінспекція), то зараз патрульна поліція фактично лідер за довірою громадян.

У той же час Юрчишин заявив, що зараз сфера охорони здоров’я знаходиться на першому місці серед лідерів корупції в Україні, друга за лідерством сфера — це освіта.

Зазначимо, під час щорічного форуму Ялтинської європейської стратегії у вересні президент Петро Порошенко заявив, що корупція в Україні зберігається, але прогрес у боротьбі з нею є і його можна спостерігати, у тому числі, в економіці.