Не треба переоцінювати боєздатність Росії — Іллєнко

1105

Російська Федерація тримає на кордоні з Україною війська постійно, але вони періодично переміщуються. Про це заявив народний депутат України Андрій Іллєнко в ефірі телеканалу ZIK.

«Росія постійно тримає на кордоні з Україною достатньо потужні військові з’єднання і вони можуть варіюватися: в якийсь момент їх може ставати більше, в якісь моменти – менше, вони можуть перекидати війська. Треба розуміти, величезна територія Росії, їм треба перекривати весь периметр, тобто вони не можуть всю свою армію сконцентрувати на українському кордоні», – сказав Іллєнко.

На думку нардепа, у російського війська не достатньа кількість боєздатних частин.

«Не треба переоцінювати їхню боєздатність. У них нема багато справді боєздатних частин, які можуть вести наступальні операції, відповідно їх теж треба розподіляти. У них є Кавказ. Як тільки вони зменшують там свою присутність, там починаються у них проблеми. У них є далекий Схід, де є величезний кордон з Китаєм, і теж їм треба прикривати. У них є Сирія, де їм треба тримати теж доволі суттєві і найбільш боєздатні сили», – наголосив нардеп.