Невдовзі їжу будемо завантажувати через інтернет

227

Дослідники і вчені з Британії в ході проведеного аналізу прийшли до висновку, що через 100 років життя на землі змінитися докорінно.

Так, наприклад, не тільки купувати, але і скачувати їжу стане доступно за допомогою інтернету.

Крім цього, на думку вчених, через інтернет можна буде купувати і скачувати міста, які знаходяться під водою. Те, що людям зараз неможливо уявити, на думку дослідників стане доступним і цілком нормальним явищем в майбутньому.

На нині технологія зробила великий крок вперед, але це ще не межа. Якщо зараз 3D-принтери доступні далеко не кожному людина, то вчені вважають, що через століття кожен житель планети зможе скористатися цими технологіями. Крім цього, з’являться нові і вдосконалені пристрої, які забезпечать нові зручні для життя системи.

В той час можна буде завантажувати програму для приготування їжі і роздруковувати її на 3D-принтері. Це стане нормою для сучасного суспільства через 100 років.

Також вчені заявляють, що безпілотники стануть основним видом транспорту. Під землею і водою будуть будувати нові будинки в 25 поверхів. XXII століття стане новим прогресом в житті людей.