Незгодних з режимом Путіна в Криму починають відловлювати

215

У анексованому Росією Криму на активістів, які виступають проти окупації півострова, відкривають карні справи за статтею «тероризм», а сайти, на яких розміщено антиросійські матеріали, блокують.

Напередодні візиту президента РФ Володимира Путіна до окупованого Криму на півострові відбвся ряд протестних акцій невдоволених кримчан: у всіх містах вранці 17 та 18 березня були помічені графіті із зображенням карикатури «Путлер», листівки з антипутінськими гаслами. Також невідомі повідомили про мінування Сімферопольського аеропорту, автовокзалів АРК та центральних готелів міст Сімферополь та Севастополь.

Напередодні візиту Путіна до окупованого Криму на півострові з’явилися графіті із зображенням карикатури «Путлер» та листівки з антипутінськими гаслами. Фото: УП.
Фото провокаційних надписів проти РФ і Путіна з’явилися у мережі.

За словами співрозмовників, це змусило представників окупаційної влади змінити програму «святкового» візиту до окупованого Криму для «святкування» сумнівної події (річниці анексії).

Путін фактично скасував візит та участь у «святкових» заходах у Севастополі та Сімферополі. Він зупинився у Керчі, де провів коротку нараду з представниками окупаційного режиму півострову з приводу необхідності покращення економічної ситуації, енергомосту та будівництва мостової переправи.

За даними співрозмовників, кримська влада та ФСБ РФ «лютують на півострові»: у Сімферополі та Севастополі вулиці чергують патрулі – 2-3 поліцейських та 1 представник ФСБ, у Севастополі до цього додатково залучено військовослужбовців ЧФ РФ.