Німеччина хоче визнати Україну як безпечну для біженців країну

350

Влада Баварії пропонує розширити перелік безпечних країн походження біженців на 11 країн, зокрема Україну. Відповідну заяву прем’єр-міністр Баварії Хорст Зеехофер скерував у Верхню палату парламенту Німеччини у п’ятницю, 29 січня, повідомило Deutsche Welle.

Визнання тих чи інших країн безпечними означає, що їхні громадяни в більшості випадків не мають права на надання притулку.

Усього пропонується визнати безпечними 11 держав, серед яких, окрім України, Вірменія, Молдова, Бангладеш, Бенін, Гамбія, Грузія, Індія, Малі, Монголія, Нігерія.

Баварський статс-міністр у справах федерації і особливих доручень Марсель Хубер зазначив, що інші країни Євросоюзу вже включили в список безпечних ці країни.

Зазначено також, що напередодні керівники партій правлячої коаліції (ХДС, ХСС і СДПН) домовилися про включення до списку безпечних країн Марокко, Алжир і Туніс.

Нагадаємо, гостра міграційна криза в Європейському Союзі виникла у зв’язку з бойовими діями на Близькому Сході і в Африці. За інформації ООН, з початку року Середземне море перетнули понад 23 тис. біженців, а за минулий рік кількість мігрантів перевищила мільйон.