Ніякими кримінальними засобами корупцію не можна подолати, — експерт

387

Для подолання топової корупції необхідно розділити бізнес і владу

Про це в ефірі українського каналу заявив правозахисник Євген Захаров.

«Я думаю, що для подолання топової корупції необхідно розділити бізнес і владу. Це є головним завданням. Якщо цього не робити, всі розмови, що буде подолана топова корупція, залишаться тільки розмовами», — сказав він.

На запитання, який ще є спосіб розірвати політику і бізнес, окрім складання мандату, експерт сказав: «Це найпростіше — складання мандату. Більш суттєвим є те, щоб змінити ситуацію з кожним державним монополістом таким чином, щоб жоден олігарх поруч не стояв і не користався з його діяльності для себе, як це сталося зараз з «Нафтогаз України», — зауважив Захаров.

Він додав: «Тут треба просто дивитися, звідки виростає корупція, і кожен цей напрямок дивитися, що там треба зробити, як змінити умови діяльності тих чи інших структур наших — окрім державних монополістів, це наші 12 олігархічних холдингів. Треба подивитися по кожному, де вони ці зв’язки з владою використовують для себе і все треба обрубати, обрубати, обрубати. Ніякими кримінальними засобами корупцію не можна подолати. Це є для мене очевидно».