Нова коаліція для нового Уряду, — Луценко

229

Керівник пропрезидентської фракції у парламенті Юрій Луценко заявив, що його фракція готова запропонувати річний план спільних дій нової коаліції і новому Кабінету міністрів, до якого мають увійти реформатори-технократи.

У зв’язку з цим наступного тижня варто очікувати старт переговорів з керівниками парламентських фракцій про новий уряд.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив керівник фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко.

За його словами, коаліції не існує фактично, але прем’єр Яценюк не хоче визнавати цей факт, що загрожує ще більшою кризою та багатьма втратами.

”БПП” готовий запропонувати річний план спільних дій парламентської більшості і Кабінету міністрів. Його виконавцями повинна стати технократична команда реформаторів без партійних амбіцій», – резюмував Луценко.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада, заслухавши звіт прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, визнала роботу Кабміну незадовільною. За відповідну постанову проголосували 247 народних депутатів. Але через 15 хвилин народні депутати не змогли відправити цей уряд у відставку. За відповідну постанову знайшлося тільки 194 голоси. При цьому свої голоси за відставку не дали ряд нардепів з БПП, Опозиційного блоку і фракцій, сформованих з екс-регіоналів.