Нова платіжна система PayPong

631

Національний банк узгодив правила внутрішньодержавної платіжної системи «PayPong» та видав платіжній організації цієї системи ТОВ «Европейська платіжна система» свідоцтво від 9 березня 2016 року.

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

«Відомості про «PayPong» унесено до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури», — повідомляє прес-служба.

Як наголошується, платіжна система «PayPong» наразі є 11-ою внутрішньодержавною платіжною системою на ринку України, що створена небанківською установою.

«Згідно з її правилами учасниками цієї платіжної системи можуть бути банки України та небанківські фінансові установи, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків та які на підставі договору з платіжною організацією надають послуги користувачам платіжної системи «PayPong» щодо переказу коштів за допомогою цієї системи», — йдеться у повідомленні.

У НБУ зазначили, що розрахунковим банком платіжної системи є ПАТ «Банк Народний Капітал».

«Платіжна система «PayPong» створена для здійснення переказів готівки або безготівкових переказів у національній валюті від фізичних осіб на користь фізичних осіб або юридичних осіб у межах України», — повідомляє регулятор.

Як повідомлялося, 3 грудня 2015 року Національний банк узгодив правила внутрішньодержавної платіжної системи «Правекс-Телеграф».