Нова система переказу коштів починає працювати в Україні

424

Національний банк України зареєстрував нову систему з переказу коштів «Глобус», яка створена для здійснення переказів готівкових та безготівкових коштів від фізичних та юридичних осіб на користь фізичних осіб, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу регулятора.

«Національний банк України зареєстрував нову систему з переказу коштів «Глобус» та видав платіжній організації цієї системи ПАТ «КБ «Глобус» свідоцтво від 4 травня 2018 року № 38», – йдеться в повідомленні.

Платіжна система «Глобус» створена для здійснення переказів готівкових та безготівкових коштів від фізичних та юридичних осіб на користь фізичних осіб. Це вісімнадцята міжнародна платіжна система на ринку України. Перелік усіх платіжних систем, відомості про яких унесено до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури, розміщено на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України.

Нагадаємо, Міністерство фінансів затвердило шляхом конкурсного відбору уповноважені банки, через які здійснюватиметься виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. До переліку потрапили 34 банки.