Нова Зеландія страждае через нестачу марихуани

298

Наразі, Нову Зеландію спіткало більше нещастя, ніж те, що їх прапор плутають з прапором Австралії. В Нову Зеландію прийшла «катастрофічна» нестача марихуани – найбільш популярної нелегальної речовини. Її практично неможливо знайти, незалежно від порції.

Сталося це завдяки успішній роботі поліції, яка знищила близько 9 тисяч кущів коноплі на плантаціях по всій території країни.

Острівне населення дуже полюбляє покурити, так, 42% людей старше 15 років курили марихуану. Куріння найбільш поширене серед чоловіків віком від 15 до 24 років.

Місцевий мешканець Крістіан навіть пожалівся, що через нестачу коноплі, йому навіть довелося почати вживати антидепресанти з середини грудня. «В мене ніколи раніше не було проблем з тим, де дістати порцію «трави»», — бідкається він.

А от новозеландська поліція радіє цьому і називає це повним успіхом. Проте, таку нестачу вони також повязують з повенями та підтопленнями в нижній частині Північного острова і верхньої Південного острова на початку минулого року. Через це, значна частина врожаю просто згнила.