Новак: Голландський тюльпан з шипами

358

Наразі актуальною є тема результатів Нідерландського референдуму, щодо питання ратифікації угоди між Україною та ЄС. Результат виявився негативним для України.

«“Russia Today” переміг! “Ukraine Tomorrow” навіть не працює…

6 із 10 політично активних нідерландців не захотіли бути поруч з Україною в спільній найлегшій формі політичної угоди — Асоціації», — так прокоментував ситуацію український економіст Андрій Новак.

Експерт наголосив, що голландці не захотіли бути поруч з державою, про яку знають лише, що Україна це: Чорнобиль, дві громадянські революції, жахливі умови для бізнесу, нездоланна корупція, збитий над Україною Boeing з голландцями на борту, тотальне ухиляння від сплати податків через офшори, починаючи від першої особи — Президента…

«Більшість голландців так і не знають, що Boeing збитий хоч і над територією України, але російськими військами з російського ЗРК “Бук”, якого навіть немає на озброєнні в української армії, і все тому, що в Україні зараз не продовження громадянської революції у вигляді громадянської війни, а пряма військова агресія Росії з БТР, танками, ЗРК і багатотисячною російською армією, яка не лише анексувала Крим, а й перетнула східний державний кордон України з тисячами жертв і руйнувань, захопила частину українського Донбасу, звідки й запустила смертоносну для багатьох голландців ракету», — наголосив Андрій Новак.

Експерт також додав: чому факти — одні, а їх сприйняття європейцями — інше?

«Відповідь очевидна — провал зовнішньополітичної та інформаційної політики українських Мінстерства закордонних справ та Мінстеця, вибачте, “Міністерства інформаційної політики”. Черговий вердикт у черговій сфері для зажирілої владно-опозиційної касти офшорників і офшорниць. Але після кожного вердикту, рано чи пізно, настає покарання»,- підкреслив Андрій Новак.