Новак: Зміна прем’єра не поліпшить економічну політику

224

Український економіст Андрій Новак прокоментував ситуацію з приводу того, що зміна Глави Уряду може не принести одразу помітних результатів.

«Фактично зараз не має значення, хто займе посаду очільника уряду, оскільки економічна політика України не зміниться.

Точно знаю, що потрібно обговорювати не імена й прізвища людей, а треба обговорювати програми. Оскільки жоден із кандидатів, які претендують на посаду прем’єра, не оприлюднював будь-яких відповідних документів, то формально навіть ті програми, які мають бути поданими одним із кандидатів, є більш ніж формальними.

Причина в тому, що справжня програма економічного розвитку будь-якої країни – це солідна наукова робота. Така програма не пишеться за один-два дні, а має бути серйозною працею, особливо для такої кризової країни, як наша.

Зміна прем’єр-міністра України не вплине на економічну політику держави, бо повноцінної стратегії економічного розвитку держави просто немає. Тому зараз фактично не має значення, як вплине на Україну зміна глави уряду, бо нічого не зміниться в економічній політиці, оскільки як такої її не існує – у нас немає стратегії економічного розвитку. Й жоден із кандидатів її не запропонував», — прокоментував Андрій Новак

ИсточникVse.Media
Поделиться