Нові стрічки «Трансформерів» виходитимуть щороку з 2017 року

633

Кінокомпанія Paramount анонсувала дати виходи трьох нових фільмів в рамках франшизи «Трансформери». П’ята, шоста і сьома частини виходитимуть щорічно, починаючи з 2017 року.

«У наступній трилогії Трансформерів буде багато нового для любителів минулої частини. Режисером нових «Трансформерів» знову стане Майкл Бей (Michael Bay). Також заявлено участь актора Марка Уолберга (Mark Wahlberg)», — повідомляє The Verge.

Трансформери 5 будуть роботою команди письменників, а не людини чи пари сценаристів. Це робилося для того, що б новий підхід зберіг привілей нової і захоплюючої історії. Вийде у них чи ні — ми дізнаємося під час прем’єри фільму «Трансформери 5», яка запланована на 23 червня 2017 року. Фільм «Трансформери 6» з’явиться на екранах 8 червня 2018 року, а завершальна частина трилогії — «Трансформери 7» — буде показана 28 червня 2019 року.

Нагадуємо, що попередня частина саги, що оповідає про пригоди великих роботів на Землі ( «Трансформери: Епоха винищення»), вийшла в світ в 2014 році. Вона була прохолодно зустрінута критиками, але це не завадило їй зібрати понад $ 1 млрд в світовому прокаті і стати 15-м найкасовішим фільмом в світі.