Новий сайт виводить з ладу гаджети Apple

359

Розробники запустили сайт, який майже моментально «валить» iPad, iPhone та Mac. Після відкриття посилання висне браузер, а потім — і весь пристрій.

CrashSafari.com розповсюджують через соцмережі, а користувачам iOS-пристроїв пропонують відкрити лінк під будь-яким приводом, після чого гаджет на кілька хвилин «вимикається». У Mac з’являється так зване різнокольорове «колесо смерті»: якщо браузер не закрити одразу, комп’ютер зависне повністю, — пише Євромобіл.

«Сайт — простий, по суті джава скріпт виконує рекурсивні дії і тому сайт не може завантажитись до кінця. Android має функціонал припинення роботи завислого додатку, на відміну від нього, iOS перезавантажує весь пристрій», — розповів працівник ІТ-сфери Дмитро.

Він також протестував, як впливає шкідливе посилання на операційну систему Android. Смартфон Motorola працює, проте власне браузер — висне.

«Після двох хвилин завантаження, Android на рівні операційної системи запропонував закрити браузер, а ще за хвилину Chrome починає зависати, навіть якщо запустити його без інтернету» — розповів чоловік.

Взагалі, принцип дії справді простий. Сторінка має заголовок: What were you expecting? та код JavaScript. Він тисячі разів звертається до HTML5 History API, тому певний браузер і зависає.

Проблема із History API трапляється на iOS 9.2.1 і OS X 10.11.3, а також на більшості попередніх версій ОС Apple. Спроба відкрити посилання у Firefox або Chrome провокує короткочасне зависання програм, а на Safari блокування не працює.

ИсточникZnaj.ua
Поделиться