Нову коаліцію можна створити за три дні

603

Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Радикальна Партія не збирається повертатись у стару коаліцію.

У коментарі політик наполягає на створенні нової демократичної та прозорої коаліції, з умовами формування якої, його фракція публічно звернулась до Президента та керівників всіх парламентських фракцій.

Як відомо, першим із парламентської більшості після зрадницького голосування за конституційні зміни, вийшли радикали. Вже після них аналогічні публічні заяви зробили «Батьківщина» та «Самопоміч».

«Всі розмови про те, що Радикальна партія досі знаходиться в коаліцію чи збирається до неї повертатись – від лукавого. Вся країна бачить, що коаліції немає, а їм плюй межи очі, доказуватимуть, що вона є. Ніхто нікуди не повертатиметься. І нової коаліції не буде до тих пір, доки ті, хто збирається її формувати, не погодяться на наші вимоги. Ми не маємо права тягнути час і чекати у моря погоди – нову коаліції за бажанням можна створити не за 30 днів, а за 3. Було б бажання», – вважає Ляшко.

Нагадаємо, що у парламентарів є 30 днів для того, щоб сформувати нову коаліцію. За словами радикала, більшість можна і потрібно створити якнайшвидше задля майбутнього держави.

«Радикальна партія готова долучитися до переговорів по створенню нової більшості, простягнути руку тим, кому не байдуже майбутнє України, хто не хоче допустити реванш банди Януковича на радість Кремлю», – заявив Ляшко.