«Обсирійські» російські бойовики навряд прийдуть в Україну

244

Деякі експерти занепокоєні тим, що Путін виводить свої війська з Сирії, адже тоді він може перекинути частину бойовиків на Донбас.

«Я не думаю, що це якимось чином відобразиться на подіях Донбасу. Але якщо у Путіна була ціль привести більше сили в Україну, додаткові військові формування, він би це зробив. В Росії достатньо коштів і боєздатних частин, якими можна керувати в Україні і Сирії. Тобто, Сирія і Україна – це незалежні події», — розповів політолог Михайло Дяденко.

Експерт зазначив, що ескалація конфлікту можлива, якщо в Україні відбуватимуться якісь події, коли далі загострюватиметься політичний конфлікт чи відбудуться внутрішні проблеми в Росії.

Також українська розвідка повідомляє, що на анексованому півострові Криму, росіяни то підводять техніку до адміністративного кордону, то відводять на попередні позиції.

«Це логічна дія, оскільки ми бачимо, що російська армія була готова проводити загарбницькі дії на півострові Крим. Так само вона знаходиться весь час в бойовій готовності та проводить бойові навчання, щоб бути готовими виконати бойові завдання керівництва РФ. Інше питання, якими будуть ці задачі», — додав Михайло Дяденко.