Один із ватажків армії ЛНР спокійно розгулює по Києву

428

Ватажок «армії» самопроголошеної «ЛНР» Сергій Корсунський, який був правою рукою першого ватажка луганських бойовиків Валерія Болотова та брав участь у захопленні будівлі СБУ в Луганську, у Києві спокійно їздить на авто та відвідує ресторани.

Про це у соцмережах повідомив координатор групи «Стоп терор» Семен Кабакаєв, який зазначив, що зустрічався з Корсунським, але перед тим повідомив про цю зустріч в СБУ, де йому сказали, що до бойовика претензій немає.

«До зустрічі з Сергієм я телефонував у СБУ. Мені відповіли, що кримінальної справи на нього немає. Трохи пізніше переговорив з Антоном Геращенком, який пообіцяв направити запит в Службу безпеки. Наш проект вже близько двох років допомагає структурам СБУ, МВС, ЗСУ в боротьбі з окупантом. Я хочу отримати чітку відповідь: чому Корсунський Сергій Олегович вільно пересувається по місту Київ», – написав Кабакаєв.

Коли у квітні 2014 в Луганську штурмували будівлю СБУ, Корсунський розповідав в інтерв’ю: «Влада повинна прийняти наші вимоги. Їх дві: референдум про федералізацію України і амністія всіх протестуючих. А вийдемо ми звідси тільки після референдуму, простої згоди його провести мало. Ми Києву не віримо. Потрібно, щоб референдум відбувся, а його результати були затверджені. Будівлю їм не взяти, у нас є розвідка. Ми знаємо, що навколо є іноземні війська. Бачили людей в формі української армії, але говорять польською».

Потім стало відомо, що Корсунський та бойовики, які його підтримували, покинули захоплену будівлю, бо у нього з Болотовим виник конфлікт.

Згодом, як писав луганський блогер Сергій Іванов, Корсунський звинуватив у підготовці захоплення влади в Луганську регіонала Олександра Єфремова.