Одна втіха для Харкова — фінал Кубка України

361

Можливе проведення фіналу Кубка України на стадіоні «Металіст» обговорили під час наради в облдержадміністрації 20 квітня.

Захід пройшов під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка та радника голови облдержадміністрації з правових питань Сергія Стороженка. У ньому взяли участь представники правоохоронних органів, СБУ, ДСНС, керівники готелів та інших установ, які можуть бути задіяні в організації матчу, запланованого на 21 травня.

Під час наради, зокрема, обговорили необхідність привести у відповідність до вимог Федерації футболу України стадіон «Металіст». У зв’язку зі складною фінансовою ситуацією, в якій опинився харківський футбольний клуб, не всі системи стадіону сьогодні працюють відповідним чином.

Також учасники наради обговорили план дій з підготовки аеропорту до прийому команд, представників Федерації футболу та вболівальників, а готелів — до їх розміщення. Медичне забезпечення під час матчу, а також в місцях масового скупчення людей і в готелях, візьме на себе Департамент охорони здоров’я ХОДА.

Сергій Стороженко приділив особливу увагу питанням забезпечення безпеки під час проведення матчу.

«Підрозділи поліції повинні будуть перейти на посилений режим несення служби і забезпечити безпеку в аеропорту, місцях проживання гостей, поблизу стадіону, в фан-зонах і по низці інших напрямків», — підкреслив Сергій Стороженко.

Він також нагадав про необхідність забезпечити охорону Кубку України з футболу, який, у разі проведення матчу в Харкові, буде виставлений в публічному місці заздалегідь.

Підбиваючи підсумки засідання, представник ФФУ Іван Федоренко висловив упевненість в тому, що в Харкові фінал Кубка України вдасться провести на належному рівні.

«У вас — відмінна команда, вдалий досвід проведення матчів Чемпіонату Європи 2012 року. Упевнений, що ви зможете провести майбутнє свято футболу на найвищому рівні», — сказав Іван Федоренко.