Охорона форуму в Давосі була відправлена додому через споживання наркотиків

276

Швейцарська армія відправила додому своїх військовослужбовців з Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Причина такого рішення скандальна — вони під час чергування курили марихуану і вживали кокаїн.

Про це повідомляє Тhe Guardian. Представник швейцарських військових Штефан Гофер розповів, що в один з підрозділів, який вживав наркотики, викликали наряд військової поліції. В результаті перевірки виявилося, що 12 солдатів курили марихуану. У п’яти з них виявили сліди кокаїну.

Всього швейцарська армія направила в Давосі на час проведення форуму 4500 солдатів. Вони повинні забезпечувати порядок. Військовий представник підкреслив, що важливо, щоб всі бійці були здатні виконувати обов’язки та безпечно керувати транспортними засобами. Він додав, що всіх причетних до інциденту відправили додому. Їх чекають дисциплінарні покарання.

Крім того, військовий, у якого знайшли три грами кокаїну, потрапить під кримінальне розслідування цивільної влади. Інші семеро військових залишаться на посту в Давосі після дисциплінарних стягнень. Оскільки вживання марихуани вважається меншим порушенням. Правопорушення виявили у підрозділах з кантонів Тічино і Граубюнден.