Окремі депутати не зможуть виходити з коаліції

424

Володимир Удовиченко, громадський діяч, прокоментував ситуацію, яка розгорнулась з політичними перестановками в Уряді.

Вчора Президент України вимагав відставки Яценюка. Згодом, коли Рада не проголосувала, весь цей процес нарекли «олігархічним переворотом».

«Це неправильне формулювання, що відбувся переворот. Він не відбувся, а йде процес об’єктивного характеру. В Україні на сьогодні немає окремих недоліків, у нас все не так, і це треба зрозуміти. У всіх сферах життєдіяльності країни – криза. Найголовніша криза – в суспільних відносинах», — розповів Володимир Удовиченко.

Зараз центр ваги і політичної відповідальності переводиться на Президента. Петро Порошенко має взяти на себе роль поводиря і вивести політику з кризи.

«Вчорашнє не голосування БПП означає, що депутати хоч і слухаються Президента, але у них проходять свої домовленості в кулуарах. Якщо «Самопоміч» послідовні, вони повинні сьогодні заявити про вихід із коаліції», — наголосив експерт.

Щодо виходу з коаліції «Батьківщини», то пані Тимошенко закликала окремих депутатів фракцій покинути коаліцію, хоча з юридичної точки зору це неможливо, адже коаліцію формували фракції, а не окремі депутати.

«Навіть якщо всі розбіжаться і залишиться один Президент, керувати країною можна буде, складно, але можливо», — додав Володимир Удовиченко.