Онищенко подав до суду на Порошенка за наклеп

402

Народний депутат Олександр Онищенко вирішив подати до суду на чинного президента Петра Порошенка за наклеп. На своїй сторінці у Facebook Онищенко зазначив, що Порошенко назвав його злочинцем, відповідаючи на питання, чи платив він гроші депутатам за голосування.

«Подаю до суду на Порошенка за наклеп. Днями він назвав мене злочинцем, і сказав, що я повинен понести покарання. Це він так відповів на запитання журналіста, а чи платив він, президент, депутатам гроші за голосування», – написав нардеп.

Крім того, він назвав три факти, чому вважає чинного президента «баригою і брехуном». Одним із аргументів Онищенка стало те, що, всупереч словам Порошенка, проти нього так і не було розпочато судовий процес.

«Друге. Порошенко корумпував депутатів. Я головний свідок. Маса фактів, що підтверджують його злочини, багато свідків, з мандатами, натовпи охочих дати свідчення, десятки відкритих справ НАБУ за моїми викриттями. Плівки, записи, листування – що завгодно. Нуль реакції, тому що він і тут всіх корумпував. Двічі злочинець. Виграємо суд, а потім планомірно й поетапно почнемо робити цих брехунів жебраками», – розповів нардеп.