Онищенко розкрився, куди витратив 1.5 млрд вкрадених податків

1033

Вдалося «розколоти» Онищенка-Кадирова, куди він витратив величезну суму, не заплачену його газодобувними підприємствами в бюджет. Я, особисто, тепер переконана — незаплачені в бюджет податки зайшли в 112-ий канал. Також були інші дорогі покупки — законопроект, міністр, депутати, партійка, наметове містечко.

А тепер про все детальніше. В 2014 році перед Новим роком я разом з іншими депутатами проголосувала за підняття ренти в 70% для підприємств спільної діяльності. СП це, коли свердловини державні, а газ приватний. Тому ця висока рента абсолютно виправдана, держава нарешті повинна була отримати своє. Не пройшло і півроку, я почала з’ясовувати, чи працює закон. Виявилось, що більшість СП чесно платить ренту. Причому дані з податкової засвідчили, що ті самі СП, що платять високу ренту також платять чималий податок на прибуток, а це означало, що прибуток є, а отже це повна брехня, що рента збанкрутила підприємства.

Лише кілька СП не платило податки. Причому там, де не платилася рента, не платився і податок на прибуток та махлювали з ПДВ. Тобто, було кілька компаній «де плювати хотіли» на податкове законодавство України. Ці ж підприємства крутили хитромудрі схеми, завдяки яким кошти з продажу газу виводилися в готівку, через купівлю…у бабусь цигарок та карток поповнення телефонів на десятки мільйонів грн. Уявляєте яка нахабна схема!!!

Хто за цим стоїть? Це перше питання, яке я задала собі.

У компаній було дещо спільне, вони мали одну реєстраційну адресу в Миронівці, Київська область. Я приїхала туди, в офіс на вулиці Леніна і з’ясувала, що в ньому працюють довірені особи депутата мажоритарника з цього округу — Олександра Онищенка. Онищенко при мені особисто дзвонив своїм робітникам в Миронівці, вимагав від них, щоб вони кістьма лягли, але жоден документ з офісу до мене не потрапив. Так я дізналася, що за злісною несплатою в бюджет стоїть особисто депутат ВР Онищенко-Кадиров з групи «Воля народу». Переглядаючи документи в офісі в Миронівці, я також з’ясувала, які ще підприємства контролює цей депутат. Виявилося, що ТОВ «Природні ресурси +», якій в день розстрілу Майдану державне «Укргазвидобування» передало в користування за смішні кошти нафтові свердловини, також належить Онищенку-Кадирову. (Кадиров — це його справжнє прізвище).

Після цієї поїздки я отримала цілий букет замовних брудних публікацій про мене в ЗМІ, зате я дізналася, з кого вимагати сплату в бюджет.

В кінці 2015 року ДФС підтвердила мої найгірші розрахунки: виявлені мною фірми Онищенка-Кадирова не заплатили величезну суму в державний бюджет у вигляді ренти, а також мали місце махінації з ПДВ.

Ось фото додатку до відповіді мені з ДФС. Тут перелічені підприємства Онищенка (окрім ТОВ «Цефей», це не його), та їх борги перед бюджетом по сплаті ренти за добуток газу. Видно, що за 11 місяців 2015 року підприємства Онищенка не заплатили в бюджет майже 1.400 млн грн. Він продовжує не платити. Тобто наразі цей борг вже перевищує півтора мільярда грн.

Як йому вдається уникати відповідальності? Все дуже просто, тому що за не заплачені в бюджет гроші він купує засоби політичного впливу та тиску. Тобто «бодатися» з Онищенком собі дорожче, а дружити вигідно. Ось що мені, зокрема, вдалося виявити.

Минулого тижня я повісила плакат у ВР -«Онищенко заплати податки в бюджет 1.5 млрд грн».

Реакція Онищенка виявилася дуже цікавою…він прибіг «домовлятися». Стало зрозуміло, що він живе в інших від мене координатах, він просто не може усвідомити, що для людини, що багато чим пожертвувала заради країни, відступитися від державних інтересів — це означає — визнати, що всі жертви були марні. Тому тут просто не могло бути жодних варіантів домовленостей, адже в мене може бути єдина умова -заплати податки в державний бюджет. А Онищенко мав нахабність пропонувати мені зупинитися, а за це він обіцяв прибрати антиурядове наметове містечко на схилах Маріїнського парку навпроти Кабміну.

Онищенко визнав, що це його проект, що це він фінансує наметове містечко «Партії простих людей». Як для мене, це приклад особливого цинізму. Адже наметове містечко начебто проти злочинних тарифів на газ. Однак високі тарифи на газ для простих людей пом’якшуються субсидіями, а субсидії в свою чергу сплачуються завдяки надходженням до бюджету від ренти. Тобто, Онищенко-Кадиров створив півторамільярдну дірку в тих коштах, що йдуть реальним простим людям. Тому фактично за рахунок простих людей він фінансує ряжених- простих людей на чолі з Капліним.

Тому я почала розкручувати цю ниточку далі. На «рекламних площах» містечка Капліна я знову написала — «Онищенко, заплати податки 1.5 млрд., а не плати Капліну».

І тут вибухнули ЗМІ. Сюжети були майстерно зліплені так, щоб мене максимально дискредитувати та нічого про несплату Онищенком 1.5 млрд!!!

Тепер, я особисто переконана в достовірності інформації, що з’явилася ще в травні минулого року, про те, що новим власником 112-го каналу став Онищенко -Кадиров.

А тепер підіб’ю підсумок, куди Онищенком витрачаються кошти, не заплачені як податки в бюджет.

Я певна, що за рахунок несплачених податків Онищенко відшкодував собі те, що заплатив за призначення свого міністра в мінекології — Ігоря Шевченка. Той не встиг широко розгорнутися на посаді, хоча започаткував кілька корупційних схем. До речі, формальною причиною його звільнення послужив політ на відпочинок в Ніцу на літаку Онищенка-Кадирова.

Ось на цьому літаку.

До речі, він був оформлений на Онищенка 26 лютого, через кілька днів після розстрілу Майдану. Тобто, коли нас розстрілювали, Онищенко-Кадиров активно займався «шопінгом» — 22-24 лютого купував задешево свердловини в державному «Укргазвидобуванні», через кілька днів став власником дорогого бізнес-джету. А зараз менеджер-Януковича в газовій сфері продовжує грабувати бюджет і робити дорогі покупки.

Наприклад, він проплатив у відомому законопроекті Юлії Тимошенко «Про зниження ціни на газ для населення» скасування норми про 70% ренту для підприємств спільної діяльності. Тобто намагався легалізувати несплату податків.

Що цікаво, в перших двох версіях законопроекту Тимошенко, який був підписаний, ще кількома депутатами БЮТ цього суто лобістського перекреслення не було. Вигідну Онищенку версію підписала особисто Тимошенко -сама.

(ВР не пропустила цей лобізм, я особисто за це боролася).

Третє, незаплачені в бюджет податки пішли на фінансування «Партії простих людей» дуже простого Капліна. Зокрема, і на цькування Яценюка з рекламних площ наметового містечка навпроти Кабміну, адже Яценюк особисто доклався, щоб для підприємств спільної діяльності не була скасована 70% рента.

І нарешті — четверте: несплачені податки в бюджет пішли на фінансування 112-го каналу.

Для чого Онищенку це все? Тільки для того, щоб і далі не платити податки і забезпечувати недоторканість схемам. Адже треба віддати йому належне він тонко відчуває, які механізми рухають країною. Зокрема, після Майдану у нас громадськість отримала вплив на політику. Тому хочеш багато собі дозволяти — формуй громадську думку в потрібному тобі руслі. І у нас, на жаль, це дуже просто. ЗМІ -викривлене дзеркало! Настільки, що це просто безвихідь. Зараз жодна інформація, яка б це не була сенсація, без інтересу власників ЗМІ, без домовленостей з власниками ЗМІ, без грошей широко не розходиться, а отже громадськість не отримує об’єктивну інформацію.

Тому хочеш бути в політиці на коні? Рецепт простий — вкради побільше з бюджету, купи ЗМІ, парочку горластих депутатів, постав наметове містечко, і в тебе повний набір інструментів, щоб знищити репутацію того, хто вимагає від тебе повернути вкрадене.

А щоб бути по вуха в багнюці — треба лише бути за державу. Якщо ти за Україну, ти ніколи не вкрадеш державне, а це означає, що в тебе не буде жодних ресурсів протистояти та боротися. В тебе не буде навіть підтримки людей, бо людям ЗМІ за кошти «ресурсних» подадуть про тебе та твої дії геть спотворену інформацію.

І повірте, я навіть не плачусь, бо така об’єктивна реальність. Я навіть нічого не маю особисто проти Онищенка. Я не маю жодного особистого інтересу в протистоянні з ним. Я навіть не турбуюся про свою політичну кар’єру, якби турбувалася, то крутилася би в орбітах власників ЗМІ. Я просто хочу досягати результату в інтересах держави. Цілком конкретного: примусити Онищенка, щоб він заплатив 1.5 млрд ренти в державний бюджет. Як? Що мені ще зробити?

Автор материала: Тетяна Чорновол