Онука Джемілєва намагалися затримати в Криму

289

Онука уповноваженого президента України у справах кримських татар, лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва Ерола намагалися затримати в Криму.

Сьогодні в дім Ельзари Абдулжелілової в селі Щебетовка (поблизу Коктебеля – Ред.) прийшли семеро невідомих осіб, які представилися працівниками ФМС. Серед них також знаходився дільничний. Вони під приводом паспортного контролю запропонували пред’явити паспорти всіх проживаючих в будинку. Після того, як їм були пред’явлені паспорти, один з невідомих чоловіків уточнив у іншого, чи записав той Ерола Абдулжелілова. Його мати, Ельзара Абдулжелілова, тут же запитала: «Так ця вся вистава через Ерола? Він вам потрібен».

Як повідомляється, у Абдулжелілової також запитали, чи не приїжджав хтось з родичів останнім часом. На що вона відповіла, якщо вони мають на увазі її батька — то ні, він не приїжджав. Після цього невідомі поїхали. Незабаром вони повернулися разом з фахівцем-експертом ФМС по Криму.

Видання пише, що вони почали вимагати, щоб онук Джемілєва поїхав з ними, для з’ясування певних питань, але отримали відмову.

Нагадаємо, 21 січня суд окупованого Сімферополя заочно заарештував народного депутата України Мустафу Джемілєва. Додамо, що в травні 2014 року Джемілєву заборонили в’їзд на анексований Росією півострів. Наразі лідер кримськотатарського народу оголошений у федеральний розшук.