Опозиційний російський депутат відповів на лист школяра з «ДНР»

338

Опозиційний депутат Держдуми РФ Дмитро Гудков відреагував на лист, написаний йому школярем восьмого класу з окупованого Донецька, який попросив депутата визнати самопроголошену ДНР повноцінною державою.

«Ранок починається з несподіванки. Мені пише восьмикласник Кирило з Донецька. Дякує за підтримку ДНР і просить якнайшвидше її визнати, тому що дуже хоче припинення війни», — написав Гудков на своїй сторінці в Facebook.

«Обіцяє, що я не пошкодую, тому що їх народ дуже працьовитий. Чи бачиш, Кирило, я теж дуже хочу припинення війни і жити в світі. Тому я ніколи не підтримував ДНР. Тут все просто: або «народна республіка «, зубожіння наших країн і «обложена фортеця», або єдина Україна, з якою ми будемо жити в дружбі. (Ніякого особливого народу ДНР немає, тебе обманули) «, — намагається достукатися до школяра депутат.

«А ще, Кирило, я не вірю в те, що цей лист відправив ти сам. І не тільки тому, що на конверті акуратний дорослий почерк. Підлітки не грають в брудну геополітику, це доля тих, хто підписує за них конверти. Так що я дуже бажаю тобі вирости і жити в світі. захочеш — приїхати в Росію, захочеш — залишитися в українському Донецьку. я ж хочу, щоб ти запам’ятав, як циніки використовували тебе для продовження війни, і ніколи більше не піддавався на це. Будь вірний собі , а не іншим «, — продовжує Гудков.

«До речі, більшість депутатів Думи не читають листів, які приходять від виборців. Так що передай своїм старшим товаришам, що не варто більше змушувати школярів переписувати чужі слова, це не працює», — робить висновок депутат.