Організатори відбору «Євробачення» спростували сканадал із виступом SunSay

406

Звинувачення гурту SunSay у порушенні правил пісенного конкурсу «Євробачення-2016», спростували організатори національного відбору.

Фактично відразу після гучної перемоги «SunSay», в мережі з’явилася новина про те, що через порушення правил, музикант може бути не допущений до участі в конкурсі «Євробачення-2016» в Швеції.

Український продюсер Ігор Кондратюк на своїй сторінці в Facebook звернув увагу публіки на те, що пісня «Love Manifest», яку представив у ефірі Нацвідбору «SunSay», не відповідає правилам «Євробачення».

Адже згідно з правилами, пісню не повинні популяризувати до моменту звучання на конкурсі. Цього року допускаються пісні, виконані не раніше вересня 2015 року. Однак відеозапис виступу групи «SunSay» показує, що виконував колектив пісню ще в листопаді 2014 року.

Однак цю інформацію вже встигли прокоментувати організатори Національного відбору – телеканали СТБ та UA: Перший.

«У нас немає сумнівів у тому, що пісня «SunSay» відповідає правилам конкурсу «Євробачення». Офіційний реліз «Love Manifest» відбувся 30 вересня 2015 року. Разові виконання початкового варіанта пісні, зняті глядачами на мобільний телефон, не є комерційною публікацією або повноцінної публічною презентацією композиції. Отже, не є порушенням правил. Ми бачили ці поодинокі публікації на момент подачі пісні для участі в відборі – у них було менше 100 переглядів, що не створював артисту конкурентних переваг перед іншими учасниками відбору. Кількість переглядів різко збільшилася в ніч після виступу «SunSay» у другому півфіналі Національного відбору 13 лютого», – заявили в прес-службі телеканалів.