«Ощадбанк» має намір закінчити 2016 рік з прибутком

378

За результатами січня та лютого державний банк «Ощадбанк України» показав прибуток у 78,5 млн грн.

Про це заявив в інтерв’ю його голова Андрій Пишний.

«За результатами 2016 банк планує забезпечити прибуткову діяльність, якщо не буде нової значної девальвації та погіршення основних макроекономічних показників. Ми справді сподіваємося й працюємо на те, щоб нинішній рік відпрацювати з прибутком. За результатами січня та лютого банк показав прибуток 78,5 млн грн. На жаль, існує досить висока ймовірність реалізації негативних сценаріїв, які закладалися при згаданому вами стрес-тесті. У такому разі не можна виключати виникнення нової потреби в докапіталізації», — заявив Пишний.

За його словами, «Ощадбанк» останній раз платив державі дивіденди за результатами 2013 року.

«Тоді навіть був запланований до виплати колосальний бонус членам правління. Коли я прийшов сюди, то своїм рішенням заборонив виплату цього бонусу, хоча фінансові результати 2013-го передбачали таку можливість», — зазначив Пишний.

«Ощадбанк» допускає варіант проведення переговорів з власниками єврооблігацій в рамках реструктуризації зовнішнього боргу України, передбаченої планом співпраці України з МВФ, однак має намір вести їх на таких умовах, які забезпечили б у майбутньому повернення банку на ринок запозичень, заявив голова правління банку Пишний.