П’ятеро російських війскових загинуло на Донбасі

279

За даними ГУР 15-16 лютого в районі так званого Світлодарського виступу під час диверсійно-розвідувальних вилазок, загинули п’ять і поранені двоє військовослужбовців 331 повітряно-десантного полку (Кострома) та 98 повітряної дивізії (Іваново) ЗС РФ.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Відзначається посилення угруповання збройних сил Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях Донбасу. 16 лютого тривали заходи з перекидання особового складу, пально-мастильних матеріалів і продовольства для потреб 1 і 2 АК до населених пунктів:

Антрацит: автомобільним транспортом з Ростовської області РФ – дві роти російських військових;

Михайлівка (південний схід Алчевська): ешелон з ПММ (360 тонн);

Харцизьк: ешелон з запчастинами до танків і продовольством.

Водночас, ситуація в зоні проведення АТО характеризується інтенсивним вогневим впливом противника на підрозділи українських військ. Протягом доби здійснено 47 обстрілів зі стрілецької зброї, гармат, СПГ, 82-мм і 120-мм мінометів.

Українська сторона надала інформацію представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність танків і 122-мм РСЗВ «Град» в районах Донецька, Докучаєвська, н.п. Ясне, Комінтернове, Ювілейне.

Раніше в штабі АТО повідомили, що за минулу добу бойовики обстрілювали позиції української армії 47 разів, при цьому велика частина обстрілів мала прицільний характер. Найбільша кількість порушень режиму припинення вогню припала на передмістя Донецька і Горлівки.