Пані Сотник не може бути об’єктивною, через власні інтереси

474

Народний депутат України Тетяна Чорновол розповіла під час брифінгу у Парламенті, що критики закону про арешт активів Януковича спираються на думку дружини бізнес-партнера Януковича-молодшого.

Як стало відомо, представники міжфракційного депутатського об’єднання «Єврооптимісти» формують свою позицію щодо законопроекту №4057, який дозволить повернути державі 50 млрд гривень, заарештованих на рахунках представників режиму Януковича.

«»Єврооптимісти», висловлюючи свою позицію щодо цього документа, спираються на думку депутата Олени Сотник, яка має прямий конфлікт інтересів щодо законопроекту №4057. Вона є дружиною партнера Олександра Януковича Анатолія Амєліна», — розповіла Тетяна Чорновол.

Зокрема, вона зазначила, що Анатолій Амєлін та син екс-президента Олександр Янукович є засновниками ТОВ «Столичний стиль» — ця управляюча компанія розташована в донецькому бізнес-центрі.

«Крім того, якщо подивитися біографію чоловіка пані Сотник, можна побачити, що він тривалий час був фінансистом Ахметова. За часів Януковича він у команді Ахметова зайшов у Державну комісію з цінних паперів і фондового ринку», — додала представник «Народного фронту».

Чоновол пояснила, що за часів Януковича відбувалися масові рейдерські атаки на підприємства, найчастіше – за схемою емісії акцій.

«Емісія акцій не могла проходити повз пана Амєліна, оскільки він керував департаментом з цінних паперів у Державній комісії з цінних паперів і фондового ринку», — наголосила депутат.

«Тому виникають питання до людини, яка формує позицію «Єврооптимістів». Я звертаюся в першу чергу до «Єврооптимістів» із закликом вивчити ці факти, бо цілком можливо, що депутатам вони просто невідомі», — зазначила Тетяна Чорновол.

За її словами, маючи такий конфлікт інтересів, пані Сотник в жодному випадку не могла коментувати законопроект №4057, не вказуючи, що її чоловік є бізнес-партнером Януковича.