Парубій підписав важливі документи щодо агресії Росії та «виборів Путіна»

0
2009

Тепер Україна чекає на подібні кроки європейських партнерів

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанови про невизнання виборів президента РФ в окупованому Криму та щодо відповідальності Росії за збройну агресію проти України. Про це він заявив під час засідання погоджувальної ради парламенту.

Парубій відзначив, що 2 квітня він отримав підготовлені комітетом постанови, які проголосувала Верховна Рада та підписав їх.

«Це постанова №5463 — про комплекс невідкладних заходів щодо реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України, також постанова №8168-1 — про невизнання Україною легітимності виборів президента Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України, в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь», — заявив голова Ради.

За його словами, у постанові є звернення до міжнародних партнерів з проханням зайняти таку ж «принципову» позицію стосовно невизнання виборів президента Росії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фракція «Народний фронт» зареєструвала проект постанови про заяву Верховної Ради України з приводу невизнання Україною легітимності виборів президента Росії.