Пашинський не з’явився на засідання суду у справі Єфремова

366

23 жовтня Старобільський районний суд Луганської області повинен був допитати депутата Верховної Ради Сергія Пашинського в якості свідка у справі колишнього глави фракції «Партії регіонів» у парламенті Олександра Єфремова. Однак нардеп на засідання не з’явився.

Про це стало відомо Стране з власних джерел.

Зазначається, що Сергій Пашинський і секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов – це два останніх свідка, які ніяк не можуть з’явитися в суді.

«Хтось від імені Пашинського написав на електронну пошту суду про те, що він не може з’явитися на допит до суду у зв’язку з робочим візитом в іншу область. І надалі просить допитати його по відеоконференції. Суд не розглядав цей лист, оскільки його автор як представник Пашинського не ідентифікований і зафіксував факт неявки свідка до суду», – повідомив адвокат Олександра Єфремова Євген Солодко.

Як зазначив представник організації «Правовий контроль України» Артур Журбенко на своїй сторінці в Facebook, суддя Ігор Кудрявцев йде у відпустку, тому ряд запланованих засідань будуть перенесені.

Крім того, за словами Олександра Єфремова, Кримінальний Кодекс вимагає від суддів відкидати все, що не стосується суті справи, тому террабайтний диск, в якому немає нічого, що стосується матеріалів справи, не повинен бути досліджений. Однак суд відмовився змінювати порядок дослідження доказів і повернувся до дослідження фото- і відеоматеріалів.

Як повідомлялося раніше, адвокати, що захищають екс-президента України Віктора Януковича, передали американським юристам Джону Паппалардо і Джо Рідеру детальну інформацію та документи, що стосуються розстрілів правоохоронців і протестуючих на Майдані, а також причетності до цього Сергія Пашинського, Андрія Парубія, Володимира Парасюка та інших.