Пашинський збирається підтримати Тимошенко на виборах

1597

Житомирська кондитерська фабрика готується до випуску подарункових наборів цукерок з фото кандидата в президенти Юлії Тимошенко. На підприємство вже завезено велику кількість упаковки із зображенням лідерки партії «Батьківщина». До Нового року мають бути випущені подарунки від Тимошенко. Цю інформацію інтернет-виданню UA1 підтвердило кілька джерел на кондитерській фабриці.

Як відомо, наприкінці 2015 року підприємство було захоплене в результаті рейдерської атаки й до сьогодні повністю контролюється людьми депутата від «Народного фронту» Сергія Пашинського. Підготовка до випуску фабрикою подарунків із зображенням Юлії Тимошенко може свідчити про підтримку Пашинським саме цього кандидата на посаду президента України.

Водночас, наближене до керівництва «Народного фронту» джерело у розмові з інтернет-виданням UA1 повідомило, що нардеп Сергій Пашинський веде перемовини як з оточенням Юлії Тимошенко, так і з виборчим штабом Петра Порошенка. Пашинському потрібна підтримка по мажоритарному округу на парламентських виборах 2019 року та імунітет від розслідування кримінальних справ, фігурантом яких він є.

Нагадаємо, саме Пашинський у 2009 році розміщував на Житомирській кондитерській фабриці замовлення на виробництво цукерок із зображенням Юлії Тимошенко на коробках. На той момент це також було частиною передвиборчої кампанії.