ПАТ «Укргазвидобування» впровадило програмний модуль «Електронна черга»

416

Про це йдеться у повідомленні компанії.

«З метою безперебійного і ритмічного відвантаження скрапленого газу, нафтопродуктів і ДЕПБК із структурних підрозділів «Укргазвидобування» та самостійного планування покупцями відвантаження придбаних обсягів продукції, компаня впроваджує програмний модуль «Електронна черга»», — йдеться у повідомленні

Як наголошується, до 15 березня 2016 року планування відвантаження продукції буде здійснюватись і згідно заявок покупців на адресу «Укргазвидобування», і в системі «Електронна черга».

«З 15 березня 2016 року планування відвантаження буде здійснюватись покупцем виключно в системі «Електронна черга» та за умови 100% попередньої оплати обсягу продукції, який планується до завантаження покупцем», — заявили у компанії.

«Впровадження електронної черги відвантаження наших продуктів — ще один крок з запобігання навіть теоретичної можливості корупції та підвищення ефективності процесів», — прокоментував на сторінці в Facebook голова «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

«Електронні аукціони по закупівлях, електронні аукціони з реалізації, електронні накладні, електронна черга на відвантаження — чим менше втручання людини, тим менше корупції», — додав він.