«Peace, man!»: Лідер ДДТ закликав відпустити усіх полонених

216

Соліст російської рок-групи «ДДТ» Юрій Шевчук назвав бідою українсько-російський конфлікт.

«Я думав, що збожеволію від цієї трагедії: Росія—Україна. Біда. Я намагаюся щось робити, але спостерігати безпорадність світу перед виходом на цю нову «історичну арену» туга. І ці свинцеві штори поки не розсунути. Тому я перестав «іскрити інтелектом». Я зрозумів, що повинен все це пережити, перелопатити в душі своїй і знайти якісь відповіді на прокляті питання», — заявив співак в інтерв’ю Новой газете.

«Сажу головне, щоб потім не забути. Всіх полонених на всіх полонених треба міняти. І як можна швидше. Ось це дійсно крок в сторону миру. Забити на амбіції. Савченко відпустити, Александрова і Єрофеєва. Всіх», — зазначив він.

«Народ завели страшно, звичайно. Причому завели з усіх боків. І у Києві достатньо циніків у влади. Я взимку був там. «Слава Україні! Слава Україні!» А у нас: «Слава Росії! Слава Росії!». Я думаю, нам до слави — і українцям, і росіянам — років сто: коли наші прості люди будуть жити нормально. А поки народ як жив хр*ново, так і живе. І в Росії, і в Україні. Ми взагалі дуже схожі. І нам довго з цього лайна вигрібатиcь», — вважає лідер ДДТ.