Перші у світі ліки, надруковані на 3D-принтері, з’явилися в США

467

Американська компанія Aprecia Pharmaceuticals вивела на ринок перший у світі ліки, надруковане на 3D-принтері.

Таблетка Spritam, надрукована компанією Aprecia Pharmaceuticals на 3D-принтері, миттєво тане в роті, так що її навіть не потрібно ковтати в цілому вигляді.

Початок ери 3D-друку покінчить з поставками кросівок з Китаю, переверне індустрію автозапчастин — і те, і інше користувачі зможуть роздруковувати вдома, завантаживши креслення з інтернету. Тривимірний друк ось-ось переверне і медичну індустрію.

Американська компанія Aprecia Pharmaceuticals зробила прорив, який дозволить забути про проблему доставки рідких медикаментів у віддалені регіони світу. Компанія надрукувала на 3D-принтері ліки, отримала на них схвалення державних органів і вивела його на ринок США.

Препарат називається Spritam і призначений для боротьби з епілепсією. Одним з його основних переваг є те, що він легко розчинний і буквально тане в роті. Таким чином, таблетку, надруковану на 3D-принтері, можна навіть не ковтати в цілому вигляді. Це властивість буде корисним для пацієнтів з дисфагією (утруднене ковтання), яка є поширеним явищем у хворих на епілепсію.