Під Радою сталися сутички, поліція вилучила гранати і «коктейлі Молотова»

1123
Під будівлею Верховної Ради в суботу, 3 березня, відбулися зіткнення біля наметового містечка. У результаті правоохоронці затримали близько 100 осіб. Про це повідомили в прес-службі Нацполіції Києва.
Мітингувальники перебувають у двох відділеннях поліції. Зокрема, у відділенні Печерського району – 71 активіст. Відзначається, що у протестувальників вилучили 9 гранат РГД-5, «коктейлі Молотова» і 5 димових мін.
Правоохоронці проводили слідчі дії під парламентом за рішенням суду в рамках розслідуваних кримінальних проваджень. У МВС додали, що жителі наметового містечка чинили спротив поліції, в результаті чого отримали травми 4 правоохоронців. За фактом зіткнень відкрито кримінальне провадження за ст. 345 КК України.
За інформацією руху «Визволення» в Facebook, 9 активістів після зіткнень потрапили до лікарень. Практично у всіх постраждалих були травми голови, є переломи рук і ніг. Одного активіста – Ореста Слободяна з позивним «Орест» медики забрали на операцію в Олександрівську клінічну лікарню.