Під сімома замками: депутати Дніпропетровської міськради не пустили журналістів на позачергову сесію

504

На світанку депутати Дніпропетровської міської ради зібрались на так звану позачергову сесію у приміщенні Амур-Нижньодніпровської райради. Участь у альтернативному засіданні взяли фракції «Опозиційний блок» та «Громадська сила». Таке зібрання вони пояснили неможливістю потрапити до сесійної зали міськради.

Захід розпочався о 6-й ранку, однак журналістів, які прибули на сесію, до приміщення райради дві години не пускали представники приватної охоронної фірми.

На сесії були присутні всі депутати «Опозиційного блоку» та «Громадської сили», один представник БПП «Солідарність» і двоє від «Самопомочі», разом — 35 людей. Голосували за ухвалення рішень 33 депутати.

Як пояснила керівниця фракції «Опозиційний блок» Наталя Начар’ян, депутати ухвалили три рішення: про надбавки з муніципального бюджету працівникам соціальної сфери, про обрання секретарем Дніпропетровської міської ради Загіда Краснова і про збереження назви міста Дніпропетровськ, змінивши етимологію — на честь річки Дніпро та апостола Петра.

На питання журналістів, чому пресу пускали вибірково і яка охоронна структура не давала пройти до зали, новобраний «секретар» Загід Краснов відповів: «Мы избирательно не пускали никого. Я фирму для охраны не нанимал».