По всій країні розпочалася ревізія залізничних вокзалів

495

ПАТ “Укрзалізниця” розпочала ревізію вокзалів по всій країні. Про це розповів у вівторок в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов під час інспектування ходу будівництва інфраструктури залізничного сполучення  Київ аеропорт “Бориспіль”, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу УЗ.

“Нині ми займаємось приведенням до ладу головного залізничного вокзалу столиці Київ-Пасажирський. До кінця літа ми плануємо повністю привести його до ладу гігієнічно і естетично  Крім цього, розпочата програма ревізій вокзалів по всій Україні”, – сказав Кравцов.

За його словами, на сьогодні є чимало проблем з невеликими вокзалами, які працюють у великих містах, а тому Укрзалізниця розпочала масштабну програму ревізій, і це потребуватиме великої роботи з боку компанії. “Одне з пріоритетних завдань цієї програми – привести залізничні вокзали з часом до належного вигляду і перевести їх на самоокупність коштом  комерційної, вантажної чи іншої діяльності, коштом співпраці з приватним бізнесом”, – підкреслив Кравцов.