Податкова взялася за тютюновий бізнес «Народного фронту»

1056

Головне слідче управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області веде розслідування щодо ТОВ «Юнайтед Табако», до якого мають стосунок народні депутати із партії «Народний фронт».

Зазначається, що розслідування ведеться за фактом ухилення від сплати податку службовими особами «Юнайтед Табако» на суму понад 2 млн гривень і за фактом придбання у невстановлених осіб підроблених марок акцизного збору з метою використання під час виготовлення та збуту цієї тютюнової продукції.

Факт використання цією фірмою підроблених акцизних марок раніше виявили журналісти.

Тютюнова фабрика «Юнайтед Табако» розпочала роботу в 2017 році у Жовтих Водах на Дніпропетровщині. Вона пов’язана із депутатом Верховної Ради від «Народного фронту» Олегом Кришиним й опосередковано, через братів Руслана та Миколу Журил, із екс-депутатом від цієї політсили Миколою Мартиненком.

До того ж, як з’ясували журналісти, у цей тютюновий бізнес вкладає гроші екс-дружина судді Артура Ємельянова, з якою він підтримує стосунки. Ємельянов є фігурантом розслідування Генпрокуратури про незаконне втручання у діяльність судових органів.