Подвійні стандарти: «Свободівець» Мірошниченко будує без документів та засуджує недобропорядних забудовників

992

Депутат  Київради від «Свободи» Ігор Мірошниченко,  під час проведення мітингу «за відставку Голови ДАБІ Кудрявцева», ініційованого активістами підконтрольної йому ГО «Стоп Свавіллю»,  запропонував розформувати ДАБІ та виступив проти державної антикорупційної реформи в будівельній галузі.

В мережі зазначений захід назвали «тиском», здійснюваним з метою збереження найприбутковіших «тіньових» схем будівельної мафії, існування яких опинилось під загрозою саме через принципову позицію Кудрявцева щодо посадових зловживань, впровадження ним системи «Прозора ДАБІ» та незручну для корупціонерів  кадрову політику.

Слід зазначити, що під час акції Мірошниченко звинуватив ДАБІ, в сприянні появі незаконних забудов в столиці, незважаючи на те, що сам має безпосереднє відношення до будівництва об’єкту, зведеного з порушенням усіх вимог чинного законодавства.

Відповідь НАБУ по Мірошніченко.PDF

Як стало відомо, готель «Nyvky Plaza», причетність до якого «свободівець» неодноразово підтверджував особисто, зокрема в інтерв’ю Катерині Осадчій, вже тривалий час працює без відповідних дозвільних документів.

Згідно даним Департаменту земельних ресурсів,  «Nyvky Plaza» розміщується у садовому товаристві «Будівельник» на земельній ділянці з цільовим призначенням «ведення садівництва» і по суті є «садовою спорудою»  площею 1087,2 кв. м.

Відповідь на адвокатський запит до Департаменту зем. рерурсів.PDF

Також,  в Департаменті державної-архітектурно-будівельної інспекції відсутня інформація щодо реєстрації  документів, які свідчать про прийняття в експлуатацію закінченого об’єкта будівництва.

В свою чергу,  Департамент містобудування та архітектури, відповідно до бази документообігу, повідомив, що містобудівні умови та обмеження для проектування зазначеного об’єкту не надавались.

Відповідь на адвокатський запит до Департаменту містобудування та архітектури.PDF

Окрім того, Департамент економіки та інвестицій вказує, що  по готелю «Nyvky Plaza»  не укладались договори пайової участі, відповідно не сплачувалась до міського бюджету і пайові внески на створення та розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.

Відповідь на адвокатський запит до Департаменту економіки.PDF

Зазначене вказує на подвійні стандарти: з одного боку депутат  Мірошниченко  засуджує недобропорядних забудовників, з іншого – сам порушує Закон, якщо ціна  питання – його власне збагачення.

Відповідь на адвокатський запит Подільська держадміністрація.PDF