Поки ми мовчали, боячись «розгойдати човен», Путін в змові з Порошенком зробив все, що хотів, — журналіст

615

Порошенко повільно, але вірно, реинтегрирует Україну в Росію. Він, звичайно, наполягає на тому, щоб в Конституції було записано, що Україна прагне в НАТО і Євросоюз, але це нісенітниця! Це так-звана «правдива брехня» під час передвиборної лихоманки.

Сьогодні була можливість подивитися Euronews. Передача називалася «Еліти проти народів». Мова йшла про все ЄС, в тому числі і про німеччину. Сьогодні в Хемніці люди знову вийшли з протестами. Одні мітингували проти мігрантів, інші — за.

Я дивилася і думала про те, що технології перетворення народів у рабів вже перестали сором’язливо ховатися за рогом. Вони вийшли зі своїх укриттів і орудують проти нас відкрито і дуже агресивно.

Деякий час тому, нам, українцям, говорили – не виходьте на протести, у нас йде війна, ви раскачиваете човен і, тому, ви працюєте на руку Кремля. Точно так само зараз говорять в Європі тим, хто вийшов на мітинги проти мігрантів, які ґвалтують і вбивають. Правда, протестуючих проти насильства тих, кому відкрили двері політичні «еліти», називають фашистами і нацистами. Тавро «фашист» дуже болісно сприймається в Європі, особливо в Німеччині, але політичні «еліти» не гребують нічим. Їх мета — дискредитувати народи.

Поки ми не виходили на протести, Путін у змові з Порошенко зробив все, що хотів. Ми мовчали, боячись розгойдати човен, а на Банковій і в Кремлі клепали схеми, будували мости і забирали моря. Повільна окупація України триває. Точно також триває окупація Європи. Але і ми, українці, і європейці вже двадцять разів подумаємо, перш ніж протестувати. Адже «рука Кремля» і «фашист» — це вже не просто ярлик, це кримінальна відповідальність.

Ось так «еліти» заганяють свої народи в ту дірку, звідки вони не посміють вибратися на вулиці і площі з протестами проти несправедливості. Політичні «еліти» в Європі і політичне бидло в Україні не можуть дозволити народам прокричати їм в обличчя, що вони скоїли злочини, дозволивши ворогові (я підозрюю, що одному і тому ж ворогу) окупувати їх землі.

Політичним «елітам» потрібні народи деморалізовані, дискредитовані і жебраки, а, отже, слухняні. Середній клас? В Україні його вже немає, а в Європі з ним впорається наступне поколене роботів. Прогрес на службі у політичного класу. Вони можуть дозволити собі таку розкіш.

Метою політичного класу є не тільки дискредитація народів, але, насамперед, збереження самого себе. Пам’ятаєте цю цинічну фразу Меркель, яка з роками набула досить зловісний характер — «треба дати Путіну зберегти обличчя»? Вона зберегла цього вбивці не тільки обличчя, через «Північний потік 2» вона збільшить капітали і вплив Німеччини, а також особисті капітали ВВП.

Що стосується України, то там зараз розігрується черговий акт за добровільним перетворенню населення в рабів.

Порошенко і Гройсман наввипередки намагаються повернути нам гарячу воду. Для цього треба виплатити «Київенерго» борг не то в 730, не в 750 млн. гривень. «Киевэерго» належить Дтек, а ДТЕК 50/50 належить Ахметову і Порошенка. Звідки гроші будуть брати? З бюджету, тобто з наших з вами кишень. Іншими словами, щоб повернути довгоочікувану гарячу воду, українці повинні заплатити Ахметову і Порошенко 730 млн. гривень.

Гройсман повинен ці гроші «знайти», а Порошенко з Ахметовим отримати. Всі троє в підсумку виявляться благодійниками. В передвиборні півроку це дуже важливо.

Ви, ймовірно, зараз возмущаетесь – «Які благодійники?! Обидва злодії і негідники!»

Нічого подібного! Вони нас прорахували. Коли на наші голови і змучені тіла холодною водою потече гаряча струмінь, ці обидва негідника здадуться нам благодійниками. Ніжачись під гарячими струменями, ми дозволимо собі крамольну думку про те, що не такі вони вже й погані. Он, думали, що Янукович поганий, а, виявилося, що бувають гірше. Тому краще не будити сплячу собаку. Прожили як-то це літо, проживемо і наступний. А якщо розбудити собаку, то невідомо, кого вона вкусить. Цілком можливо, що знову нас, народ.

Я вже не кажу про нові ціни на газ. Це окрема дуже сумна сага про те, як уряду розоряють свої народи. МВФ бере в цьому участь, а що йому залишається робити? Цим лихварям треба повернути свої гроші, а ці гроші будуть повернуті їх не цікавить. З народів знімають стружку, потім цю стружку перетворюють у купюри, які вже не пахнуть ні голодом, ні кров’ю, ні злиднями…

Формула перетворення народів у рабів дуже проста – забери у людини хліб, змусь його голодувати і, коли він вже буде загинатись, поверни йому крихти. Він забуде про хліб. Він буде радіти крихтах. За крихти він буде мовчати. Якщо скажуть, за крихти він буде прославляти. Він буде хитрувати і вивертатися, але він вже ніколи не захоче розлучитися з крихтами, тому що він пам’ятає, що таке голод.

Ось так і ми. Повернута гаряча вода буде дорожче, ніж та, яку навесні відключили. Але нам вже все одно, лише б була.

На екранах ТБ ящиків танцює Оксана Марченко, дружина Медведчука. Ви ж дивіться це розпуста! Під гарячим струменем у ванній ви не згадуєте про тих, хто сидить по тюрмах, так і перед зомбоящиком вам не прийде в голову думка про те, що ця жінка, яка, чомусь, захотіла для вас танцювати, володіє нафтовим бізнесом в Росії. Для вас це не привід для анафеми, тому що ваш власний президент володіє бізнесом в Росії. В тій країні, що анексувала частину вашої землі, ще одну частину окупувала, продовжує в даний момент окупацію Азовського моря і винне в смерті 12 тисяч ваших співвітчизників. Ви не запитайте себе – а навіщо Медведчук, кум Путіна, взагалі повернувся до нас в Україну? Невже це торкнеться майбутніх виборів? Ви ж не складіть в голові 2+2 — із західної та центральної частини України багато хто виїхав на заробітки. Неважливо куди – в Європу чи в Росію. З східної частини України практично ніхто не поїхав. Якщо до виборів, якимось чином, нам втюхають ДНР і ЛНР, той, хто переможе? Де електорат залишився на своїх місцях? Правильно, на сході.

Ось так, під гарячу воду, Порошенко повільно, але вірно, реинтегрирует Україну в Росію. Він, звичайно, наполягає на тому, щоб в Конституції було записано, що Україна прагне в НАТО і Євросоюз, але це нісенітниця! Це так-звана «правдива брехня» під час передвиборної лихоманки. Конституцію вже давно ніхто не виконує, так що з цього боку загрози не буде. В ЄС і НАТО гарантовано в найближчі сорок років не візьмуть, тому хвилюватися не варто. Петро Олексійович зробив все, що було в його силах, щоб від нас, як від чуми бігли. За цю брехню в Конституції Порошенко не запитають, як не спитали з ідеологів комунізму чому, замість Раю Людини на Землі, ми отримали ГУЛАГи, в яких були знищені десятки мільйонів чоловік.

Нас вже посадили в акваріум. Ми, український народ, як та золота рибка, яка повинна виконати одне-єдине бажання власників акваріума – проголосувати. А після цього, будьте впевнені, про рибку забудуть. Не те, що хліба, крихт ніхто не дасть…