Поліція щодня вилучає арсенали зброї, які повинні потрапити до Донеччини

187

З початку року поліцейськими Донеччини вилучено з незаконного обігу 112 гранатометів, 1713 бойових гранат, понад 700 інших вибухових боєприпасів, понад 420 тисяч патронів та близько 20 кг вибухівки. Ця робота перебуває під постійним контролем керівництва ГУНП в Донецькій області.

Усі ці смертоносні предмети поліцейські щодня знаходять в автівках громадян, військових та людей, які представляються волонтерами, а також оселях мирних мешканців, схованках та навіть у жіночих сумочках. Витоку засобів масового знищення перешкоджають цілеспрямовані спецзаходи поліції та мережа блокпостів. Про  це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

«З якою метою нелегальна зброя переправляється із зони АТО до мирних областей України –  залишається тільки здогадуватися. Це серйозна загроза для усіх мешканців України, бо небезпека може чекати будь-де – вибухові «сувеніри», привезені з війни, розриваються навіть за тисячі кілометрів від бойових дій та вбивають безневинних людей. Те, що робить поліція – зупиняє автівки, проводить ретельні перевірки, спецоперації  – комусь не подобається, але це вкрай необхідно для безпеки людей. Такої кількості зброї у вільному доступі в Україні ще не було, тому поліція проводить весь комплекс робіт з попередження безконтрольного розповсюдження зброї», – наголосив начальник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін.