Поліція так і не встановила нападників на суддю з Полтави Ларису Гольник

573

Управління Національної поліції в Полтавській області поінформувало Вищe радe правосуддя, що слідчий відділ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом нападу на суддю Жовтневого районного суду міста Полтави Ларису Гольник за ознаками кримінального злочину, передбаченого частиною четвертою статті 296 Кримінального кодексу України. Наразі нападників не встановлено.

Як повідомляє прес-центр ВРП, у повідомленні повідомленні зазначено, що триває досудове розслідування, проводяться необхідні слідчі дії та оперативно-розшукові заходи, які спрямовані на встановлення осіб, які вчинили злочин, передає sud.ua.

Зазначене повідомлення отримано 19 січня 2018 року на виконання відповідного рішення Ради.

Нагадаємо, що увечері 22 листопада 2017 року поблизу меморіального комплексу Солдатської Слави в Полтаві на суддю Жовтневого районного суду міста Полтави Ларису Гольник напали невідомі і завдали їй тілесні ушкодження.

Пізніше за фактом нападу Нацполіція відкрила кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство із застосуванням зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).

ВРП звернулася до Нацполіціі щодо вжиття заходів по виявленню та притягненню відповідальних в нападі на суддю Жовтневого районного суду міста Полтави Ларису Гольник.

У соцмережах зухвалий напад на суддю Ларису Гольник викликало резонанс.