Поліція Єгипту вистрілила дитині у спину

233

В Каїрі12-річна дівчинка отримала вогнепальне поранення в спину від співробітника поліції, проходячи повз конфлікту. Уна Сабер Рашад була доставлена в місцеву лікарню та знаходиться в стабільному стані.

Як повідомляється, конфлікт виник між моторикшею та групою інших чоловіків, у одного з них був ніж. Згодом в конфлікт втрутився поліцейський, який відкрив вогонь. Ахмед Емад, двоюрідний брат молодої дівчини, сказав Уна була підстрелена в спину, проходячи повз бійки.

Батьки заявили, що персонал лікарень неохоче рятував життя дівчини і відмовився написати звіт про інцидент, остерігаючись переслідувань з боку влади.

«Вони сказали нам піти і повернутися через два тижні, незважаючи на те, що кулі були все ще всередині неї, і вони могли б зробити щось, аби видалити їх негайно,» — сказав один з родичів дівчини. Дівчина в даний час стабільна, незважаючи на її травми, проте сім’я буде продовжувати судовий процес проти офіцера.

Цей випадок насильства з боку каїрської поліції викликав хвилю обурення серед місцевих жителів. В даний час її батьки позиваються проти співробітника поліції, який був узятий під варту.