Політтехнології третього покоління або блогопровокація від ФСБ

259

Сучасне суспільство — це інформаційне суспільство у якому, блогосфера здатна в тій чи іншій мірі — впливати на нього. Тому російські спецслужби вирішили використати блогосферу в українському і російському суспільстві для розвитку нового витка міжнаціональної ворожнечі.

Російське суспільство, яке перебуває у наркотичному сп’янінні — потребувало чергової дози дурману і українська блогосфера її надала. Вона активно відгукнулась на заяви російських блогерів і відповіла взаємними образами. Почалось казна-що, зліплене з емоцій і гори бруду.

Перш ніж писати у своєму блозі відповідь-реферат на тему: «Чому я ненавиджу кацапів» — слід подумати, що російська блогосфера знаходиться під контролем спецслужб РФ. Тому кожне речення може бути продиктоване згори і мати певну мету. Зокрема, російські блогери можуть виступати у якості інформаційних провокаторів, щоб викликати хвилю взаємних образ.

Також слід розуміти, що прагнення щось доказати чи викликати докори сумління у російського народу — це теж саме, що виясняти стосунки з людиною, яка постійно знаходиться у нетверезому стані. Або ж прохати пропащого наркомана — пожаліти когось з близьких, яких за чергову дозу він готовий продати.

Тому відповідь української блогосфери на різноманітні заяви від російських блогерів — повиннна бути абсолютна байдужість і урівноваженість. Це дозволить вивести з рівноваги тих, хто прагне маніпулювати.