Полочанінов: Визволенням Савченко має зайнятися суспільство, а не політики

374

Для України зараз звільнення Надії Савченко може стати ключовим поворотом в історії країни.

«Поведінка її, сила духу і патріотизм, який вона показує в полоні, це ті якості, якими має володіти нова державна еліта. Звільнення Надії – це не задача наших політиків чи західних партнерів, а українського суспільства», — наголосив народний депутат України 7 скликання Володимир Полочанінов.

Експерт зазначив, що методом повернення має стати прохання, бо Путін – не та людина, яка сприймає на собі тиск, як і Обама, так себе поводять лідери «сверхдержав».

«Так склалося, що своєю заявою вона фактично підвела межу під історією її полону. Якщо вона помре, то діалог між Україною та Росією припиниться не на одне десятиліття. Україна, в обличчі не політичних активістів, а суспільних, релігійних організацій та об’єднань, зараз має звернутися кокретно до президента Російської Федерації.  Бо судова система і система покарань там функціонує під рішеннями однієї людини. І перенесення судових засідань говорить про те, що остаточного рішення він ще не прийняв», — підкреслив Володимир Полочанінов.

Також експерт зазначив, що потрібно не висувати вимогу, а просити, бо якщо на вимогу не відповідають – потрібно буде діяти радикальніше.

«У випадку порятунку Савченко – можна звернутися і з проханням, я не вважаю це якимось приниженням», — підкреслив екс-депутат.